EKOLOGIŠKO ŠILDYMO TECHNOLOGIJA

Įkurta ir besivystanti Įtalijoje firma ITALTHERM, žinoma pasaulinėje rinkoje kaip patikimų ir ekonomiškų dujinių katilų gamintojas.

Gamykla Italtherm

Imonės gamykla Piacenzos mieste Emilia-Romanija regione.

Aukšta verslo kultūra gamybos sektoriuje užtikrina aukštą tarptautinio konkurencingumo lygį.
Inovacijos ir verslumo dvasia yra pagrindiniai regiono gerovės varikliai, susiformavę jo tūkstančio metų istorijoje.
Labai išvystyti pramoniniai regionai, gaminantys automobilius, motociklus, maisto produktus, pramoninius įrankius, yra puikus „Made in Italy“ pavyzdžiai.
Dėl šių veiksnių Emilia-Romanija regionas pasiekė aukštą išsivystymo lygį, viršijantį ES vidurkį.

 

 

Ilgametė patirtis ir žinios

Kompanijos įkūrėjas ir ilgametis vadovas Paolo Mazzoni paaiškina sprendimą kurti gaminius, kurie atkreipia dėmesį į aplinką: „Žalioji ekonomika – galimybė laimėti. Gaminame dujinio šildymo katilus: norime, kad ateityje būtų užtikrinta geresnė ir ekologiškesnė ateitis. Todėl siekiame, kad šildymas būtų vis švaresnis ir efektyvesnis. Taip pat orientuojamės į pigesne šildymo galimybę šeimoms, nes, laimei, energijos taupymas taip pat reiškia finansinį taupymą. Tai yra mūsų vizija ir strategija, kuri taip pat apima poreikį kurti įmonės politiką, orientuotą į produktų naujoves, skirtas sukurti šildymo sistemas, kurios gali suderinti efektyvumą ir paprastą taikymą “

Įmonės darbuotojai jau daugelį metų dirba su p. Mazzoni, konsoliduodami tvirtą praktinę patirtį:

    
     Mokslinių tyrimų ir inžinerijos centras

 „ITALTHERM“ tyrimų ir plėtros centras naudoja cAd 3d sistemas, šiuolaikines kompiuterines technologijas pasitelkia kurti kiekvienam projektui, nuo prototipų iki galutinio produkto. Bendradarbiaujant su tiekėjais atskiri komponentai testuojami prototipų laboratorijoje. Naujosiose „Research Labs“ laboratorijose naudojant preciziško tikslumo matavimo instrumentus, su visais prototipais atliekami patvarumo ir efektyvumo bandymai, apimantis visą jų gyvavimo ciklą, kad būtų užtikrintas patikimumas, atitiktis ir maksimali visų gaminamų katilų kokybė. ITALTHERM gali išbandyti dujų katilus sunkiausiomis darbo sąlygomis- tiek klimatiniu (klimatinės bandymų patalpos) tiek ir elektromagnetiniu (Rf ekranavimo kambarys) požiūriu.

Gamyba

 

„ITALTHERM“ gamybos sistemos pagrindas yra lankstumas ir kokybė. Keturios gamybos linijos pagamina daugiau nei 120 000 katilų kasmet. Kiekviena gamybos linija yra gali vykdyti specifinio modelio surinkimą savarankiškai. Kiekvienas gamybos etapas yra prižiūrimas aukštos kvalifikacijos personalo, siekiant užtikrinti geriausią kokybę

Kokybės kontrolė

 

Visi mūsų katiluose naudojami komponentai yra išbandyti mūsų kokybės kontrolės cente prieš tiekiant į gamybos liniją. Po surinkimo katilai praeina griežtą kokybės kontrolės procesą. Atliekami  elektrinių, hidraulinių ir saugos sistemų bandymai. Galutiniame testavimo etape prieš pakuojant atliekami keli darbo ciklai. Šie bandymai prieš ir po surinkimo kartu su aukštos kokybės komponentais, garantuoja aukščiausią ITALTHERM produkcijos kokybę.

Sertifikavimas

ITALTHERM yra pasiryžęs nuolat tobulinti kokybę, produktų dizainą ir aptarnavimą po pardavimo, suteikiant klientams išskirtinę kokybę visame pasaulyje. Laikomės sąžiningos įmonių politikos darbuotojų, klientų, tiekėjų ir visuomenės atžvilgiu bei gerbiame aplinką.

Mūsų atsidavimą kokybei patvirtina šie sertifikatai:

 

Tiekimas

„ITALTHERM“ sandėliai yra organizuoti taip, kad būtų galima greitai įsigyti visus produktus, priedus ir atsargines dalis. Optimalus šių sandėlių valdymas leidžia 24/7 pateikti užsakytas prekes. Siekdami užtikrinti greitą pristatymą ITALTHERM taip pat pasirinko geriausius vietinius ir tarptautinius kurjerius.

Mokymai

Periodiškai ITALTHERM mokymo centre  yra organizuojami  sistemų montavimo, priežiūros ir remonto kursai. Seminarai naujų įstatymų ir kiti teisės aktų susijusiu su katilų konstrukcija ir naudojimu, energijos suvartojimo mažinimu temomis . Šie daugiakalbiai kursai skirti tiek montuotojams, tiek paslaugų centrų darbuotojams. Dalyvavimo sertifikatas suteikiamas po kiekvieno kurso. Konferencijos, skirtos informuoti pardavėjus apie „ITALTHERM“ naujus produktus ir sprendimai yra organizuojami parodų salėje ir konferencijų centre.